INFORMATION
| Lens Size | 38 mm |
| Nose Bridge Length | 138 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Unisex |
| Material | Acetate |
| Shape | Square |
| Country of Origin | Italy |
| Front Colour | Black |
| Temple Colour | Black |
| Lens Colour | Grey With Monogram |
| Style Tip | This shape is best suited for a round or oval face. |




Reviews
There are no reviews yet.