| Lens Size | 52 mm |
| Nose Bridge Length | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Gender | Men |
| Material | Acetate |
| Shape | Square |
| Country of Origin | Italy |
| Front Colour | White |
| Temple Colour | White & Black |
| Lens Colour | Grey |
| Style Tip | The shape & size of the lenses can be altered as per the wearer’s preference. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Dolce & Gabbana, Men’s Sunglasses, Shop by Brand, Sunglasses
Dolce & Gabbana 6184 3312/87 52
Original price was: ₹21,590.00.₹18,350.00Current price is: ₹18,350.00.
+ Free Shipping









Reviews
There are no reviews yet.