| Lens Size | 49 mm |
| Nose Bridge Length | 22 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Women |
| Material | Combination |
| Shape | Octagon |
| Country of Origin | United States |
| Front Colour | Havana Brown |
| Temple Colour | Gold & Havana Brown |
| Lens Colour | Clear |
| Style Tip | This shape goes well with all face shapes depending on the size of the eyewear. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Eyewear, Shop by Brand, Tory Burch, Women’s Eyeglasses
Tory Burch 1075 3337 49
Original price was: ₹15,370.00.₹12,850.00Current price is: ₹12,850.00.
+ Free Shipping











Reviews
There are no reviews yet.