| Lens Size | 51 mm |
| Nose Bridge Length | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Women |
| Material | Acetate |
| Shape | Angular |
| Country of Origin | United States |
| Front Colour | Blue |
| Temple Colour | Blue |
| Lens Colour | Clear |
| Style Tip | This shape goes well with all face shapes depending on the size of the eyewear. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Eyewear, Shop by Brand, Tory Burch, Women’s Eyeglasses
Tory Burch 2133U 1656 51
Original price was: ₹13,680.00.₹11,800.00Current price is: ₹11,800.00.
+ Free Shipping









Reviews
There are no reviews yet.