| Lens Size | 55 mm |
| Nose Bridge Length | 19 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Women |
| Material | Combination |
| Shape | Hexagon |
| Country of Origin | United States |
| Front Colour | Gold |
| Temple Colour | Gold & Black |
| Lens Colour | Grey |
| Style Tip | This shape goes well with all face shapes depending on the size of the eyewear. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Shop by Brand, Sunglasses, Tory Burch, Women’s Sunglasses
Tory Burch 6092 3327/87 55
Original price was: ₹15,290.00.₹13,790.00Current price is: ₹13,790.00.
+ Free Shipping








Reviews
There are no reviews yet.