| Lens Size | 54 mm |
| Nose Bridge Length | 19 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Shape | Round |
| Country of Origin | United States |
| Front Colour | Gold |
| Temple Colour | Gold |
| Lens Colour | Pink |
| Style Tip | This shape is best suited for an oval, round or heart shaped face. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Shop by Brand, Sunglasses, Tory Burch, Women’s Sunglasses
Tory Burch 6096 3360/84 54
Original price was: ₹16,190.00.₹14,490.00Current price is: ₹14,490.00.
+ Free Shipping






Reviews
There are no reviews yet.