| Lens Size | 51 mm |
| Nose Bridge Length | 21 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Women |
| Material | Acetate |
| Shape | Rectangle |
| Country of Origin | Italy |
| Front Colour | Orange Crystal |
| Temple Colour | Orange Crystal |
| Lens Colour | Orange |
| Style Tip | This shape is best suited for an oval, round or heart shaped face. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
MIU MIU, Shop by Brand, Sunglasses, Women’s Sunglasses
Miu Miu 08YS 12M/10B 51
Original price was: ₹27,190.00.₹23,150.00Current price is: ₹23,150.00.
+ Free Shipping










Reviews
There are no reviews yet.