| Lens Size | 55 mm |
| Nose Bridge Length | 19 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Gender | Women |
| Material | Acetate |
| Shape | Square |
| Country of Origin | Italy |
| Front Colour | Black |
| Temple Colour | Black |
| Lens Colour | Grey |
| Style Tip | The shape & size of the lenses can be altered as per the wearer’s preference. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Shop by Brand, Sunglasses, Swarovski, Women’s Sunglasses
Swarovski 6001 1001/1 55
Original price was: ₹21,590.00.₹18,400.00Current price is: ₹18,400.00.
+ Free Shipping







Reviews
There are no reviews yet.