| Lens Size | 50 mm |
| Nose Bridge Length | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Gender | Women |
| Material | Acetate |
| Shape | Irregular |
| Country of Origin | United States |
| Front Colour | Black |
| Temple Colour | Black |
| Lens Colour | Dark Grey |
| Style Tip | This shape is best suited for oval / round faces. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Shop by Brand, Sunglasses, Tory Burch, Women’s Sunglasses
Tory Burch 7202U 1709/73 50
Original price was: ₹16,590.00.₹14,390.00Current price is: ₹14,390.00.
+ Free Shipping








Reviews
There are no reviews yet.