| Lens Size | 57 mm |
| Nose Bridge Length | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Gender | Women |
| Material | Acetate |
| Shape | Square |
| Country of Origin | United States |
| Front Colour | Black |
| Temple Colour | Black |
| Lens Colour | Dark Grey |
| Style Tip | This shape is best suited for an oval or round face while it goes well with most face shapes. To learn more, please refer to our shape and style guide. |
Shop by Brand, Sunglasses, Tory Burch, Women’s Sunglasses
Tory Burch 9075U 1964/87 57
Original price was: ₹18,890.00.₹16,500.00Current price is: ₹16,500.00.
+ Free Shipping









Reviews
There are no reviews yet.